Dacă nu știți cine este „personajul ” va spunem noi!

Este DEPUTATUL PRO ROMANIA MIHAI POPA ! Ăsta a vorbit în Parlamentul nostru minunat ,timp de 4 ani …exact UN MINUT SI TREIZECI DE SECUNDE ! Acum se vrea iar parlamentar si vrea voturile cetățenilor! Buuun așa! Buuun si salariul ridicat lunar si care l-a făcut pe nemernicul ăsta un mare bogătaș pe banii românilor! Buuun așa! Luați de votați oameni buni !!! Vă vom face cunoștință cu mulți din ăștia în perioada următoare! Pentru că tot au votat românii pentru 300 de parlamentari ! În parlamentul rușinii sunt banii pensionarilor , ai copiilor, ai necăjiților, ai profesorilor si ai tuturor celor care trăiesc de pe o zi pe alta !

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *