Ciolacu – la Timișoara – anunță concedieri pe motiv de incompetență

Ciolacu – la Timișoara – anunță concedieri pe motiv de incompetență „așa nu se mai poate”. Chiar așa, domnule Marcel. Nu se mai poate! Începeți concedierile cu cei din PSD. Cu miniștrii de doi bani de la sănătate, de la agricultura, cu finanțele, transporturile, cu zecile de secretari de stat , cu directori corupți … Și dacă tot „nu se mai poate” poate tăiați și pensiile speciale că nici cu minciuna nu mai merge! Ce zici, nea Marcele? Și vrei și UDMR la guvernare? Păi începe curățenia cu Novak care l-a premiat pe tasu’ cu mii de euro! Sau cu Barna că tot nu mai avem păduri… Sau cu ăla de la dezvoltare că numai dezvoltare nu se face în țara asta!

https://www.facebook.com/watch/?v=2076250549232516