Nouă judecători ne costă 80 de miliarde de euro!

Oameni buni, pierdem 80 miliarde euro de la UE, pe mâna a nouă judecatori CCR.

Ce fel de oameni sunt ăștia?

Nici vorbă de conștiință! Nu-i doare nicăieri de situația celor 20 de milioane de români care le plătesc lor salariile nesimțite.

Nu mai spuneți nimic,domnule Ciolacu !?