Brigitte și-a făcut buze „rusești“ și ochi de „vulpiță“. Transformare uriașă după ce și-a „tunat“ fața

În februarie împlinește 44 de ani, însă Brigitte Pastramă încearcă să țină timpul pe loc. Vedetei îi place să arate bine, așa că a ales din nou serviciile medicilor esteticieni. Uite ce parte a corpului a suferit modificări!
Brigitte Pastramă
Brigitte Pastramă declara că are 19 operații estetice, pentru care ar fi cheltuit peste 30.000 de euro. Iată că a rotunjit suma intervențiilor la 20, după ce recent a trecut pe la cabinetul medicului estetician. Bruneta și-a mărit din nou buzele, la un specialist cunoscut în acest domeniu, iar rezultatul l-a uimit până și pe soțul ei, Florin Pastramă. Brigitte a fost mulțumită de ce a văzut în oglindă, însă soțului ei i s-au părut cam mari. „Sunt mai mari decât înainte. Ai zis că le faci mai mici”, a spus Pastramă, scrie click.ro.
Brigitte a ales celebra intervenție „russian lips”, prin care medicii creează volum nu în lățime, ci pe înălțimea buzelor, astfel că pacientele scapă de acel profil numit „bot de rață”.

