Nu am reușit să vorbim la telefon cu Dl. manager al Spitalului de Urgență Giurgiu

Am încercat sa vorbim cu dl. manager al Spitalului de Urgență Giurgiu despre cazul de astăzi în care un bărbat s-a omorât hăcuindu-se efectiv cu un cuțit în timp ce se afla în secția ATI. Bineînțeles că nu a răspuns la telefon. Este bine totuși că am fost primii care am anunțat cazul imediat pentru că așa au fost totuși anunțate organele de anchetă.