Magistrații au decis pentru magistrați: pensiile speciale rămân!

Rușine, ticăloșilor care trăiesc de treizeci și trei de ani pe spinarea proștilor contribuabili!

Magistrații au decis pentru magistrați: ei rămân cu pensiile speciale!

De ce ?! Pentru că la putere, în toți acești ani în care au distrus și devalizat o țară, au fost niște ticăloși!

Când plecați, domnule Ciolacu?! Parcă așa v-ați început mandatul de premier. Cu promisiunea că veți anula pensiile speciale! Sau iar ne-ati mințit, specific PSD ?!!! ” Ori trece legea ori plec eu acasă „.- Marcel Ciolacu care astăzi a fugit de jurnaliști ca un laș!